Znajdź nas:

Facebook google+ Instagram YouTube

Filtry produktów Filtry produktów

Elementy dekoracyjne

Elementy dekoracyjne w sklepie internetowym

Konstruując naszą ofertę, szukaliśmy takich rozwiązań, które przede wszystkim spotkałyby się z zainteresowaniem klientów. Postanowiliśmy, że oprócz wielu elementów wykończenia wnętrz, warto postawić na rozbudowany asortyment elementów dekoracyjnych. Elementy dekoracyjne, które możecie zobaczyć w asortymencie sklepu internetowego Lesprit, należą do ekskluzywnej kolekcji ORAC LUXXUS. Zapewne zastanawiacie się, w jaki sposób może ona wpłynąć na wystrój Waszego mieszkania. Wbrew pozorom elementy dekoracyjne mogą zdziałać dużo więcej, niż pierwotnie jest to widoczne.

Dbanie o klimat mieszkania

Wielu z nas wielokrotnie z pewnością zadaje sobie pytanie o to, jak stworzyć w domu idealną stylizację i podporządkować jej praktycznie każdy element, znajdujący się w mieszkaniu. Na klimat, szczególnie tych nowoczesnych pomieszczeń, składa się nie tylko stonowana kolorystyka, ale także gra przestrzenią i światłami, a ich uzupełnieniem jest dobór odpowiednich elementów dekoracyjnych. Co ważne, zaopatrując się w elementy dekoracyjne, możecie Państwo wypróbować kilku różnych wariantów. Warto zastanowić się nad cieniem, jaki będzie dawać rozetka lub inny, konkretny wzór, który planujemy umieścić na ścianie, meblach lub drzwiach. Co ważne, zdecydowania większość elementów dekoracyjnych daje duże możliwości w zakresie wyboru koloru. Kupujecie Państwo określony materiał, zazwyczaj biały, a to, na jaką barwę go pomalujecie, zależy wyłącznie od Was.

Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich dostępnych elementów dekoracyjnych i sztukaterii na sprzedaż, a w przypadku potrzeby – do kontaktu.

22,87 PLN /szt.
Rozeta ze względu na małe rozmiary może posłużyć jako element dekoracyjny np. mebli, drzwi czy dekoracji ściennych. Powierzchnia rozetek jest gładka i...

Dostępność: 24h

+

Minimalna ilość dla "R17 element dekoracyjny rozeta śr.8cm Arstyl NMC" to 4.


39,79 PLN /szt.
Rozeta R13 NMC  posiada bardzo gładką powierzchnię pokrytą warstwą białej farby podkładowej. Zabezpiecza to sztukaterię przed żółknięciem. Po zamontowaniu...

Dostępność: 24h

+

Minimalna ilość dla "R13 element dekoracyjny rozeta 10 x 10 cm Arstyl NMC" to 4.