Znajdź nas:

Facebook google+ Instagram YouTube

Filtry produktów Filtry produktów

Kołki montażowe, kleje oraz klipsy

Kołki montażowe, kleje oraz klipsy

W sklepie internetowym Lesprit znajdziecie Państwo wszelkie narzędzia i produkty niezbędne do wykonania montażu zakupionej wcześniej sztukaterii. Kołki montażowe, klipsy oraz kleje montażowe sprawią, że bardzo szybko i jednocześnie w solidny sposób zamontujecie sztukaterię w Waszych pomieszczeniach, dzięki czemu będziecie mogli się cieszyć z wymarzonej stylizacji.

Kołki montażowe

Odchodząc chwilowo od tematu sztukaterii, z pewnością regularnie spotykacie się Państwo z sytuacją, kiedy przychodzi Wam zawiesić coś na ścianie. W takich przypadkach, jeżeli mamy do czynienia z cięższymi elementami, korzystamy z kołków montażowych, które, odpowiednio zamontowane w ścianie, zapewnią stabilne oparcie dla półek lub tego typu elementów w mieszkaniu.

Kleje montażowe

Kleje montażowe to chyba najbardziej rozpowszechniony produkt, służący do montażu sztukaterii i innych elementów, które składają się na końcową stylizację pomieszczenia. Dzięki nim w prosty sposób można zamontować wszelkie elementy dekoracyjne, które wykonane zostały z bardzo różnych materiałów. Drewno, tworzywa sztuczne czy szkło, przy użyciu odpowiednich klejów montażowych, nie będą sprawiać żadnych problemów w czasie montażu bez względu na to, czy zdecydujecie się Państwo na to działanie wewnątrz, czy na zewnątrz budynku.

Klipsy montażowe

Klipsy montażowe świetnie sprawdzają się zwłaszcza w przypadku drewnianych listew przypodłogowych, przy których zależy nam na optymalnym dopasowaniu elementów do nierównych ścian. Jest to bardzo uniwersalny element do montażu – zazwyczaj jeden typ klipsów pasuje do różnych gabarytowo elementów.

1,05 PLN /szt.
Klips montażowy dedykowany do listwy przypodłogowej MD8300 kolekcji Elite, firmy Mardom Decor. Cena za 1 sztukę.

Dostępność: do potwierdzenia

+

Minimalna ilość dla "Klips montażowy do listwy przypodlogowej MD8300 MARDOM DECOR ELITE" to 1.


21,53 PLN /szt.
Klej montażowy Mardom Fix PRO 300ml:   Mocny akrylowy klej do montażu sztukaterii wewnątrz Trwałe i mocne wiązanie  Do zastosowań na różnych...

Dostępność: do potwierdzenia

+

Minimalna ilość dla "Mardom Decor Fix Pro klej montażowy" to 1.


56,61 PLN /szt.
Klej montażowy Mardom Fix EXTRA 300ml:   Mocny elastyczny klej do połączenia listwy z listwą Trwałe i mocne wiązanie  Do zastosowań na...

Dostępność: do potwierdzenia

+

Minimalna ilość dla "Mardom Decor Fix Extra klej elastyczny" to 1.


62,32 PLN /szt.
Taśma aluminiowa służy do montażu listew oświetleniowych. Szerokość: 5 cm

Dostępność: do potwierdzenia

+

Minimalna ilość dla "Taśma aluminiowa 5 cm Mardom Decor" to 1.