Filtry produktów Filtry produktów

Nisze i Panele ścienne

Nisze i panele ścienne

W sprzedaży posiadamy sztukaterię z polistyrenu w postaci paneli i nisz. Pozwalają one zamienić zwyczajną ścianę w prawdziwe dzieło sztuki! Do wyboru mają Państwo atrakcyjne wzory sztukaterii na ścianę, dzięki której można śmiało poeksperymentować z formą i kształtami. Nieodzowne będzie również odpowiednio dobrane oświetlenie, które uwypukli atuty ściennych dekoracji.

Nisze

Ci z Państwa, którzy interesują się architekturą, wiedzą, że nisze to kolejny element sztukaterii z polistyrenu, mający swoje początki w odległych czasach. Przed wieloma laty w niszach stawiano posągi lub urny. Obecnie pełnią one także funkcję estetyczną właściwie w każdym pomieszczeniu, w którym Klienci sobie tego zażyczą. Chociaż przeważnie najlepiej pasują w miejscach o klasycznej stylizacji, to duży wachlarz możliwości daje szansę na dopasowanie tego elementu do każdego mieszkania.

Sztukateria na ścianę

Jednym z typów sztukaterii na ścianę są panele ścienne, które obok m.in. rozet i kopuł, można zastosować właściwie w każdym pomieszczeniu, a jego dużą zaletą jest fakt, że daje Państwu bardzo wszechstronne duże możliwości. Dowolność w wybieraniu kolorów sztukaterii z polistyrenu, oraz jej rozłożenia w pomieszczeniu sprawia, że będziemy mogli w dowolnie wybrany przez siebie sposób dopełnić rozpoczętą stylizację pomieszczenia. Co ważne, oferowana przez nas sztukateria na ścianę jest odporna na wilgoć, wszelkie zarysowania, a także brud i zmywanie. Solidny i elegancki produkt z pewnością przypadnie Wam do gustu.

Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych produktów w asortymencie, a w przypadku pytań – do kontaktu.

!