Filtry produktów Filtry produktów

Profile ramowe drzwi i okien

Profile ramowe drzwi i okien

Oferujemy najwyższej jakości profile elewacyjne drzwi i okien wykonane z materiałów gwarantujących odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Profile ramowe okien i drzwi nie powinny sprawiać żadnych trudności w czasie w montażu, bez problemu dostosują je Państwo do potrzeb aranżacji danego budynku. Dzięki nim elewacja zyska ciekawy, oryginalny wygląd. Jako ich doskonałe uzupełnienie polecamy wsporniki i portale oraz profile parapetowe.

Charakterystyka profili ramowych

Profile ramowe okien i drzwi stanowią bardzo dobre uzupełnienie dla elementów stolarki otworowej. Warto także zaznaczyć, że np. profile podokienne, które łączą profil z ramą okna, zapobiegają tworzeniu się nieprzyjemnych przewiewów w dolnej strefie okna. Ważne jest jednak, by były one odpowiednio wyprofilowane oraz istotne jest użycie elementów, które doszczelnią połączenie. W sklepie internetowym Lesprit, macie Państwo gwarancję pozyskania elementów, które pomogą w uzupełnieniu wymarzonej stylizacji. Zapewnimy dostęp do bardzo trwałych i odpornych na wilgoć produktów.

Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych produktów oferowanych przez nasz sklep. Prosimy także zwrócić uwagę na inną sztukaterię. Sprzedaż rozet czy kopuł także powinna przypaść Państwu do gustu.

96,63 PLN /mb.
Sztukateria elewacyjna wykonana jest z materiału wytrzymałego na warunki pogodowe, odpornego na wilgoć i zapewniającego długotrwały niezmienny wygląd....

Dostępność: 24h

+

Minimalna ilość dla "MA60 profil elewacyjny drzwi i okien 21 x 2 cm x 2 m DOMOSTYL NMC" to 2.